Warta Działoszyn – Sezon 2016/2017

Sprawdź dane z sezonu: 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015

IV liga 2016/2017 – grupa łódzka – tabela

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. B.
1. Warta Sieradz 38 86 26  8 4 85-28
2. Warta Działoszyn
38 72 22 6 10 69-41
3. Omega Kleszczów 38 67 20 7 11 78-61
4. Unia Skierniewice 38 65 18 11 9 84-41
5. Zjednoczeni Bełchatów 38 64 18 10 10 67-50
6. Ner Poddębice 38 61 17 10 11 78-57
7. GKS II Bełchatów 38 61 16 13 9 83-58
8. KS Kutno 38 60 17 9 12 65-61
9. LKS Kwiatkowice 38 57 18 3 17 66-72
10. Pilica Przedbórz 38 57 18 3 17 73-77
11. Zjednoczeni Stryków 38 57 15 12 11 66-61
12. Zawisza Pajęczno 38 56 17 5 16 73-74
13. KS Paradyż 38 52 15 7 16 54-55
14. Ceramika Opoczno 38 49 12 13 13 48-45
15. Włókniarz Zelów 38 45 11 12 15 43-58
16. Zawisza Rzgów 38 42 11 9 18 50-69
17. Jutrzenka Warta 38 37 10 7 21 59-93
18. Andrespolia Wiśniowa Góra 38 29 7 8 23 52-78
19. Mechanik Radomsko 38 26 7 5 26 43-85
20. Polonia Piotrków Trybunalski 38 14 2 8 28 33-105

IV liga 2016/2017 – grupa łódzka – wyniki

Pilica Przedbórz 0-1 Warta Działoszyn
Arkadiusz Porochnicki (62′)
Warta Działoszyn
Maciej Krysiak (11′),
Jakub Nagielski (27′),
Arkadiusz Porochnicki (62′ K),
Łukasz Bąkowicz (88′)
4-0 Mechanik Radomsko
Andrespolia Wiśniowa Góra
Igor Świątkiewicz (58′),
Rafał Kuchciak (78′
)
2-3 Warta Działoszyn
Krzysztof Kukulski (4′),
Damian Lisowski (88′),
Piotr Kurpiewski (92′)

Warta Działoszyn
Łukasz Bąkowicz (8′),
Paweł Marchewka (29′),
Piotr Kurpiewski (65′ K),
Dawid Magiera (75′),
Arkadiusz Porochnicki (90′)

5-2 Zjednoczeni Stryków
Sebastian Balcerek (10′, 82′ K)
Zawisza Pajęczno 0-4 Warta Działoszyn
Krzysztof Kukulski (23′, 56′),
Arkadiusz Porochnicki (20′),
Dawid Magiera (67′)
Warta Działoszyn
Daniel Lisowski (10′),
Arkadiusz Porochnicki (16′ K, 38′ K)

3-1 Ner Poddębice
Adam Konieczny (89′)
Włókniarz Zelów
Norbert Dregier (53′)
1-2 Warta Działoszyn
Oskar Korbela (7′),
Arkadiusz Porochnicki (36′)
GKS II Bełchatów
Wołodia Papikyan (12′)
1-0 Warta Działoszyn
Warta Działoszyn
Łukasz Bąkowicz (54′),
Paweł Marchewka (79′)
2-1 Warta Sieradz
Wiktor Płaneta (86′)
Polonia Piotrków Trybunalski 0-2 Warta Działoszyn
Oskar Korbela (28′),
Dawid Magiera (86′)
Warta Działoszyn
Paweł Marchewka (90’+)
1-1 Zawisza Rzgów
Michał Łagiewczyk (9′)
KS Paradyż 0-0 Warta Działoszyn
Warta Działoszyn
Damian Zawieja (50′),
Oskar Korbela (75′),
Mateusz Stępień (84′),
Maciej Krysiak (87′),
Paweł Marchewka (89′)
5-2 Omega Kleszczów
Marek Grabowski (13′),
Robert Tomesz (68′)
Unia Skierniewice
Krystian Szambelan (90’+)
1-1 Warta Działoszyn
Łukasz Bąkowicz (17′)
Warta Działoszyn 0-1 KS Kutno
Mariusz Jakubowski (42′)
Ceramika Opoczno
Bartłomiej Gampka (82′)
1-0 Warta Działoszyn
Warta Działoszyn
Krzysztof Kukulski (10′, 60′),
Arkadiusz Porochnicki (50′),
Bartłomiej Sitkiewicz (58′)
4-2 LKS Kwiatkowice
Piotr Stelmasiak (63′),
Łukasz Rakowski (72′)
Zjednoczeni Bełchatów
Dominik Cukiernik (90’+)
1-2 Warta Działoszyn
Arkadiusz Porochnicki (46′),
Łukasz Bąkowicz (88′)
Warta Działoszyn
Oskar Korbela (65′, 76′),
? (90′)
3-0 Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn
0-2 Pilica Przedbórz
Sebastian Motyka (80′),
Bartłomiej Madej (90’+)
Mechanik Radomsko 0-2 Warta Działoszyn
Bąkowicz Łukasz (5′),
Nagielski Jakub (86′)

Warta Działoszyn
Arkadiusz Porochnicki (13′ K, 19′),
Damian Zawieja (28′),
Oskar Korbela (41′)
4-0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Zjednoczeni Stryków
Sebastian Balcerek (45′, 65′),
Karol Chmielewski (50′)
,
Marcin Pińkowski (75′)

4-0 Warta Działoszyn
Warta Działoszyn 0-3 Zawisza Pajęczno
Daniel zymczyk (34′),
Krzysztof Łazowski (45′)
,
Dawid Szczepański (68′)

Ner Poddębice
Kamil Bartos (25′ K)
1-1 Warta Działoszyn
Arkadiusz Porochnicki (5′)
Warta Działoszyn 0-2 Włókniarz Zelów
Norbert Dregier (41′, 63′ K)
Warta Działoszyn
Kacper Szafrański (16′ S)
Karol Dudek (49′)
Paweł Marchewka (70′ K)
3-2 GKS II Bełchatów
Konrad Andrzejczak (3′),
Krystian Pałczyński (6′)
Warta Sieradz 0-1 Warta Działoszyn
Jakub Nagielski (64′)
Warta Działoszyn
Bartłomiej Pałyga (20′),
Arkadiusz Porochnicki (71′),
Karol Dudek (74′),
Maciej Krysiak (76′),
Oskar Korbela (85′)
5-0 Polonia Piotrków Trybunalski
Zawisza Rzgów
Łukasz Wiśniewski (32′ K)
1-2 Warta Działoszyn
Mateusz Bąkiewicz (14′, 44′)
Warta Działoszyn 0-0 KS Paradyż
Omega Kleszczów
Eryk Smuga (25′)
Przemysław Szewczyk (68′)
Piotr Janeczek (78′)
3-1 Warta Działoszyn
Arkadiusz Porochnicki (48′)
Warta Działoszyn
Paweł Marchewka (53′)
1-0 Unia Skierniewice
KS Kutno
Dominik Dębowski (2′)
Maciej Kowalczyk (54′)
Rafał Serwaciński (83′)
3-2 Warta Działoszyn
Paweł Marchewka (43′ K, 70′)
Warta Działoszyn 0-0 Ceramika Opoczno
LKS Kwiatkowice
Łukasz Rakowski (35′)
Mariusz Woźniak (38′)
Dominik Woźniak (55′)
3-0 Warta Działoszyn
Warta Działoszyn
Paweł Marchewka (39′)
Krystian Stolarczyk (52′)
Karol Dudek (58′, 72′)
4-0 Zjednoczeni Bełchatów
Jutrzenka Warta 0-1 Warta Działoszyn
Arkadiusz Porochnicki (90’+)
Ta strona używa plików cookies. Informacje o celu ich używania i możliwościach zmiany ustawień znajdziesz w naszej polityce plików cookies.
Akceptuję Pliki Cookies
x