Fotorelacja – I Pajęczański Bieg Niepodległości

I Pajęczański Bieg Niepodległości już za nami. Wśród 150 zawodników, którzy pojawili się na linii startu znaleźli się także biegacze z naszego miasta oraz gminy. Najszybciej dystans 5,5 km pokonał Szymon Kotyla z Kolonii Chorzew, któremu zajęło to 17 minut i 21 sekund. Wśród kobiet zwyciężyła Agnieszka Kuzyk z Raciszyna, z czasem 20 minut i 44 sekundy. Najszybszym biegaczem z Działoszyna (drugim w powiecie pajęczańskim), który wystartował w biegu okazał się Michał Bejm (czas – 20:26). Na starcie pojawił się także znany wszystkim maratończyk – ks. Rafał Gniła, który ukończył bieg z czasem 18:21 dającym czwarte miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy!