GKS Bełchatów 3-3 Warta Działoszyn

W sobotę Warta Działoszyn zmierzyła się na wyjeździe z pierwszoligową drużyną GKS Bełchatów. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszych zawodników, którzy objęli prowadzenie w 27′ po strzale Dominika Cukiernika. Cztery minuty później ten sam zawodnik został sfaulowany w polu karnym przeciwnika, a „jedenastkę” na gola zamienił Michał Stasiak. Po zmianie stron gra Bełchatowian wyglądała zdecydowanie lepiej. Już w 46′ gola zdobył Albin Maciejewski, a w 54′ do wyrównania doprowadził Szymon Zgarda. W 76′ Dominik Cukiernik po raz kolejny został sfaulowany w polu karnym i także tym razem do „jedenastki” podszedł Michał Stasiak, który dał prowadzenie drużynie Warty Działoszyn. Gospodarze, pomimo iż był to tylko sparing, grali do końca o korzystny dla nich wynik. W 88 minucie Albin Maciejewski oddał strzał zza pola karnego gości i po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Mecz zakończył się wynikiem 3-3 (0-2). 20 lutego Warta Działoszyn zmierzy się na wyjeździe z Wartą Sieradz.

• Warta Działoszyn: Michał Różycki – Paweł Bartoszek, Daniel Lisowski, Mateusz Stępień, Paweł Majchrowski – Michał Stasiak, Damian Zawieja (Paweł Zwierzak), Krzysztof Kukulski, Paweł Marchewka, Dominik Cukiernik – Piotr Kurpiewski
  • GKS Bełchatów: Maciej Krakowiak (23′ Paweł Lenarcik, 46′ Kamil Bruchajzer) – Szymon Zgarda, Damian Michalski, Piotr Witasik, Mateusz Szymorek – Albin Maciejewski, Mikołaj Bociek, Patryk Nouri, Marcin Ryszka, Piotr Góralczyk (46′ Michał Sitarz) – Cezary Demianiuk