Gol Cukiernika daje Warcie trzy punkty

Warta Działoszyn wygrała na własnym terenie 1-0, a jedyną bramkę w 29 minucie spotkania zdobył po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Dominik Cukiernik. Dodatkowo nasza drużyna grała w „10” od 64 minuty, kiedy to drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Krzysztof Kukulski. Obie drużyny miały okazje na zmianę wyniku, ale bramki do końca spotkania już nie padły.
.

• Warta Działoszyn: Różycki Michał – Bąkowicz Łukasz, Kurpiewski Piotr, Grzywiński Witold, Lisowski Daniel – Porochnicki Arkadiusz (90′ Przezak Piotr), Bartoszek Paweł (36′ Zawieja Damian), Stasiak Michał [ż], Marchewka Paweł (67′ Nagielski Jakub) – Kukulski Krzysztof [cz], Cukiernik Dominik (83′ Stępień Mateusz)
  • Oskar Przysucha: Czarnota Patryk – Michalski Kacper, Jaworski Mateusz [ż], Moskwa Mariusz, Kornacki Piotr – Sapieja Jakub (77′ Płuciennik Adam), Najdzik Adam, Czpak Cezary (62′ Wnuk Kacper), Mazur Bartłomiej [ż] (46′ Lewiński Kamil), Kowalczyk Paweł (77′ Śliwiński Hubert) – Skałbania Piotr