Podział punktów w meczu Warty Działoszyn z Bronią Radom

W zaległym spotkaniu 18. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej, przełożonym z powodu złego stanu boiska, Warta Działoszyn zremisowała 2-2 z drużyną Broń Radom. Spotkanie to podopieczni Grzegorza Bodnara mogli jednak wygrać, bowiem prowadzili po pierwszej połowie 2-0, a strzelcami goli dla naszej drużyny byli: Michał Stasiak z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym przez zawodnika gospodarzy oraz Dominik Cukiernik.

Niestety druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla Warty. Obrońca naszej drużyny, Krystian Stolarczyk obejrzał 2 żółte kartki w przeciągu pięciu minut i tym sposobem musiał opuścić boisko. Grający w przewadze gospodarze szybko zdobyli bramkę kontaktową, a następnie starali się wszelkimi sposobami odwrócić losy meczu. Udało się to dopiero w 87 minucie. Dobrze broniących się gości i czujnego w polu karnym Andrzeja Cieślaka pokonał Daiji Kimura. Minutę później drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną zobaczył Piotr Kurpiewski i tym sposobem Warta Działoszyn musiała grać ostatnie minuty meczu w dziewiątkę. Wynik jednak nie uległ zmianie do końcowego gwizdka i obie drużyny podzieliły się punktami.

Podziałem punktów i takim samym wynikiem zakończyło się także pierwsze spotkanie obu zespołów w ramach 1. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Kolejne spotkanie Warta rozegra w sobotę, 9 kwietnia w Kozienicach z miejscową Energią.

• Warta Działoszyn: Andrzej Cieślak, Piotr Kurpiewski [ż][ż][cz], Krystian Stolarczyk [ż][ż][cz], Mateusz Stępień, Paweł Majchrowski [ż], Arkadiusz Porochnicki (90′ Dawid Magiera), Michał Stasiak, Damian Zawieja, Paweł Bartoszek [ż], Paweł Marchewka (81′ Dawid Stolarczyk), Dominik Cukiernik [ż] (72′ Jakub Nagielski)
  • Broń Radom: Paweł Młodziński, Patryk Jakubczyk (46′ Michał Bojek [ż]), Dawid Sala, Emil Więcek, Piotr Dobosz (46′ Przemysław Wicik), Daiji Kimura, Adrian Ligienza, Adrian Dziubiński, Wajih Bouchniba (73′ Damian Sałek), Piotr Nowosielski, Kamil Czarnecki