Porażka Warty Działoszyn w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

Porażką aż 0-6 zakończyło się sobotnie spotkanie Warty Działoszyn ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w ramach 22. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Zawodnicy naszej drużyny fatalnie rozpoczęli spotkanie. Już pierwsza akcja gości zakończyła się golem. Strzelcem bramki był Patryk Koziara, który umiejętnie minął obrońców Warty i strzałem z 5 metrów umieścił piłkę w siatce. Trzynaście minut później podopieczni Marka Papszuna prowadzili już 2-0, a strzelcem bramki był Konrad Karaszewski. Zawodnicy z Nowego Dworu pomimo prowadzenia dwoma bramkami nie zaprzestali atakować i co chwilę zagrażali bramce strzeżonej przez Andrzeja Cieślaka. W 42 minucie stały fragment gry wykorzystał Jewhen Radionow. Trzy minuty później piłkę za linią 16 metra złapał nasz bramkarz, za co sędzia podyktował rzut wolny. Piłkę rozegraną przez Pawła Broniszewskiego wykorzystał Patryk Koziara strzelając swojego drugiego gola w meczu. Drugą połowę podopieczni Grzegorza Bodnara także rozpoczęli źle.  W 50 minucie swój mocny strzał na gola zamienił Krzysztof Napora, a siedem minut później wynik spotkania ustalił Sebastian Szerszeń. O tej porażce zawodnicy Warty Działoszyn powinni bardzo szybko zapomnieć i skupić się na kolejnych ligowych starciach. Najbliższe już w środę, 6 kwietnia z Bronią Radom.