Relacja – X Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej już za nami

X Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej, którego zwycięzcą została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Działoszynie wygrywająca wszystkie dzisiejsze spotkania, już za nami. Do turnieju zgłoszono 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie A znalazły się zespoły: SP 1 Działoszyn, SP Siemkowice, SP Raciszyn, natomiast w grupie B wystąpili: SP 2 Działoszyn, SP Lipnik, SP Trębaczew. Każdy mecz trwał 2x 6 minut. Królem strzelców został Rafał Kiełbasiński, a najlepszym bramkarzem Jakub Marczak. Po turnieju zakończonym rozdaniem medali oraz pucharów przeprowadzono otwartą rozgrzewkę wśród dzieci uczęszczających na zajęcia treningowe organizowane w działoszyńskiej Hali Sportowej. Po kilkunastu minutach najmłodsi sportowcy rozegrali mecz, których przeciwnikami okazali się ich rodzice. Emocjonujące spotkanie skończyło się zwycięstwem dzieci, które otrzymały od obecnego na hali Świętego Mikołaja paczki ze smakołykami. Starsza grupa piłkarzy rozegrała swoje spotkania po pokazie tańca towarzyskiego zaprezentowanego przez grupę, której opiekunem jest pani Marzena Biedroń.