W niedzielę głosujemy od 7:00 do 21:00

Już w niedzielę 10’424 uprawnionych mieszkańców gminy Działoszyn będzie miało możliwość oddania głosu na swoich kandydatów w Wyborach Samorządowych. Głosowanie potrwa od 7:00 do 21:00. Wyborcy otrzymają karty do głosowania w czterech kolorach: białym (na kandydatów do Rady Miasta i Gminy), żółtym (na kandydatów do Rady Powiatu), niebieskim (na kandydatów do Sejmiku Województwa) oraz różowym (na kandydatów na Burmistrza Miasta i Gminy). Przed przystąpieniem do głosowania wyborca obowiązany będzie okazać obwodowej komisji wyborczej dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem umożliwiający stwierdzenie tożsamości.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka, ul. Zamkowa 1, Działoszyn / 2101 wyborców

Sołectwa: Bobrowniki (Bobrowniki, Kapituła, Sęsów), Lisowice (Lisowice, Tasarze), Niżankowice
Działoszyn – Osiedle Nr 1: ul. Bankowa, ul. Bugaj, ul. Cmentarna, ul. Częstochowska, ul. Kościelna, ul. Leśna, Plac Kościuszki, Plac Wolności, ul. Podłęczna, ul. Przemysłowa, ul. Narutowicza, ul. Wieluńska, ul. Zamkowa, ul. Żurawia, ul. Garbarska, ul. Kowalska, ul. Wodna, ul. Rymarska, ul. Łąkowa (od ul. Kościelnej do końca)
Działoszyn – Osiedle Nr 1: ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Grunwaldzka, ul. Klonowa, ul. Krótka, ul. Niecała, ul. Ogrodowa 1, 5, ul. Ożegowska, ul. Piłsudskiego 1-18, 20A, 22A, 24A, 26A, 28, ul. Podgórna, ul. Polna, ul. Prosta, ul. Targowa, ul. Usługowa, ul. Wronia, ul. Wiatrakowa, ul. Wrzosowa, ul. Zachodnia, ul. Zielona, ul. Staromiejska, ul. Jaśminowa, ul. Sosnowa, ul. Jodłowa, ul. Lipowa, ul. Modrzewiowa, ul. Orzechowa, ul. Szewska, ul. Łąkowa (od ul. Wroniej do ul. Kościelnej), ul. Parkowa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2: Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna 2, Szczyty / 671 wyborców

Sołectwa: Szczyty (Szczyty, Szczyty Las, Szczyty Błaszkowizna), Wójtostwo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, ul. Działoszyńska 65, Raciszyn / 1072 wyborców

Sołectwa: Raciszyn, Zalesiaki, Zalesiaki Pieńki

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4: Gimnazjum w Trębaczewie, ul. Szkolna 5, Trębaczew / 2289 wyborców

Sołectwo Trębaczew: ul. Stodulskiego, ul. Spacerowa, ul. Zielona, ul. Północna, ul. Traktorowa, ul. Zacisze, ul. Szkolna, ul. Parkowa, ul. Sikorskiego, ul. Kwiatowa, ul. Wyzwolenia od nr 63 do nr 241, ul. Południowa, ul. Cmentarna, ul. Wiśniowa, ul. Strażacka, ul. Polna, ul. Ogrodowa, ul. Lipowa, ul. Zagrodowa
Sołectwo Trębaczew: ul. Wyzwolenia od nr 1 do nr 62 (z wyłączeniem numerów parzystych 2, 4, 6, 10, 14), ul. Przemysłowa, ul. Łąkowa, ul. Obwodowa, ul. Energetyczna, Osiedle Awaryjne
Sołectwo Stacja: ul. Wyzwolenia – numery parzyste 2, 4, 6, 10, 14, ul. Dojazdowa, ul. E. Plater, ul. Kolejowa, ul. M. Reja, ul. Słoneczna, ul. St. Batorego, ul. Kredowa.
Sołectwa: Grądy, Posmykowizna, Sadowiec Wieś (Sadowiec Wieś, Sadowiec Niwa, Sadowiec Pieńki), Sadowiec Wrzosy

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5: Szkoła Filialna w Kolonii Lisowice, Kolonia Lisowice 8 / 797 wyborców

Sołectwa: Draby (Draby, Bugaj, Węże, Młynki), Kiedosy (Kiedosy, Szczepany), Kolonia Lisowice (Kolonia Lisowice, Patoki Małe)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6*: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika, ul. Szkolna 4, Działoszyn / 1545 wyborców

Działoszyn – Osiedle Nr 2: ul. Akacjowa, ul. Dmowskiego, ul. Krasickiego, ul. Mickiewicza, ul. Obrony Narodowej, ul. Ogrodowa 2, 3, 7, 9, 15, 17, ul. Paderewskiego, ul. Piłsudskiego 23A, 23B, 23C, 23D, 25A, 25B, 27A,28F, 29, 30, 30A, 30B, 31-74, Plac Jana Pawła II, ul. Sienkiewicza, ul. Szkolna, ul. Skarbczyńskich, ul. Wiśniowa, ul. Wyzwolenia, ul. Żeromskiego
Działoszyn – Osiedle Nr 2: ul. Jurgielewiczowej, ul. Kopernika, ul. Krupy, ul. Modrakowa, ul. Nadwarciańska, ul. Pokoju, Plac Geodetów, ul. Sadowska, ul. Sikorskiego, ul. Wierzbowa, ul. Wojska Polskiego, ul. Władysława Łokietka, ul. Wiązowa, ul. Słoneczna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7*: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika, ul. Szkolna 4, Działoszyn / 1927 wyborców

Działoszyn – Osiedle Nr 3: ul. Piłsudskiego 22, 24, 25, 26, 27
Działoszyn – Osiedle Nr 3: ul. Bolesława Chrobrego 18, ul. Piłsudskiego 19, 20, 21, 23, ul. Starzyńskiego 16
Działoszyn – Osiedle Nr 3: Armii Krajowej 1, 2, 3, 6, 1000-lecia PP 11, 12, 13, 25 lecia PRL 7, 8, 9, 10, ul. Konopnickiej 1, 2, 15, 17, ul. Grota Roweckiego

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8: Dom Pomocy Społecznej w Bobrownikach, Bobrowniki 50 / 22 wyborców

Dom Pomocy Społecznej w Bobrownikach

* Lokale Obwodowych Komisji Wyborczych nr 6 i nr 7 zostały dostosowane do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa plików cookies. Informacje o celu ich używania i możliwościach zmiany ustawień znajdziesz w naszej polityce plików cookies.
Akceptuję Pliki Cookies
x