Warta Działoszyn 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Przegraną 2-0 zakończył się mecz Warty Działoszyn z Lechią Tomaszów Mazowiecki w ramach 8. kolejki spotkań III ligi łódzko-mazowieckiej. Obie bramki dla gości strzelił Marcin Mirecki.

Pierwsza połowa spotkania to walka obu drużyn w środkowej strefie boiska. Pomimo iż groźniejsze ataki przeprowadzali gospodarze, to zawodnicy z Tomaszowa cieszyli się z prowadzenia. W 44 minucie błąd obrońców Warty Działoszyn wykorzystał Marcin Mirecki strzelając bramkę „do szatni”. Po zmianie stron na listę strzelców ten sam zawodnik wpisał się po raz drugi wykorzystując kolejny błąd gospodarzy. Od tego momentu goście zaczęli kontrolować sytuację na boisku, chociaż Warcie udało się stwarzać okazje, które mogły doprowadzić do zmiany wyniku. Piłka jednak nie chciała wpaść do bramki przyjezdnych. Dzięki wygranej drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego awansowała na drugie miejsce w grupie. Warta Działoszyn zajmuje miejsce 14.

• Warta Działoszyn: Różycki Michał – Kurpiewski Piort, Lisowski Daniel, Bąkowicz Łukasz, Stasiak Michał – Zawieja Damian, Kukulski Krzysztof [ż], Marchewka Paweł (85’ Przezak Piotr), Porochnicki Arkadiusz, Bartoszek Paweł (69’ Ryś Artur) – Cukiernik Dominik
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki: Grejber Patryk – Cyran Kamil, Matuszczyk Łukasz (63’ Rozwandowicz Maksymilian), Magdoń Paweł, Majchrowski Paweł (85’ Król Klaudiusz) – Matysiak Mateusz, Szymczak Kamil (82’ Cieślik Bartłomiej), Żytek Wiktor, Baraniak Paweł (75’ Rozwandowicz Jakub) – Jardel Muniz Cruz, Mirecki Marcin