Warta Działoszyn 3-1 Zawisza Rzgów

Warta Działoszyn podejmowała u siebie w dniu wczorajszym w ramach 31. kolejki IV ligi grupy łódzkiej mistrza jesieni – Zawiszę Rzgów. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla naszej drużyny. Już w 2 minucie po strzale Daniela Karonia piłkę z siatki musiał wyjmować bramkarz gości. Gospodarze przeważali przez całą połowę spotkania, lecz na kolejne gole zgromadzeni na stadionie sympatycy Warty musieli czekać do ostatnich minut pierwszej połowy. W 41 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Daniel Karoń, a 2 minuty później wynik na 3-0 podwyższył Krzysztof Kukulski. Po zmianie stron nadal aktywniejszą drużyną na boisku był zespół z Działoszyna, który kontrolował sytuację aż do 85 minuty, kiedy to błąd obrońcy wykorzystali zawodnicy Zawiszy Rzgów i honorową bramkę zdobył Michał Osiński. Dzięki wygranej podopieczni Grzegorza Bodnara mają dwa punkty przewagi nad Nerem Poddębice. Drużynę tą Warta Działoszyn pokonała w poprzedniej kolejce 1-0 po pięknym strzale Krzysztofa Kukulskiego w 66 minucie. Do końca rozgrywek pozostały trzy spotkania.

• Bramki dla Warty Działoszyn: Karoń (2′, 41′), Kukulski (43′)
  • Warta Działoszyn: Cieślak – Bąkowicz (46′ Wiśniewski), Stępień (70′ Grzywiński), Kurpiewski, Bartoszek – Czyż, Karoń (62′ Ryś), Walęciak, – Nagielski, Kukulski (65′ Lisowski), Nowacki

.
W ramach 29. kolejki Warta Działoszyn rozgrywała swoje spotkanie z Astorią Szczerców. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

• Warta Działoszyn: Cieślak – Bąkowicz, Stępień, Grzywiński, Bartoszek (77′ Pęciak) – Kurpiewski (68′ Walęciak), Karoń (77′ Ryś), Lisowski [ż], Ciecierski (72′ Czyż) – Kukulski, Nowacki [ż]