Warta Działoszyn kończy rundę jesienną na 14. miejscu

Wyjazdowe, sobotnie spotkanie 17. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pomiędzy Wartą Działoszyn, a Wartą Sieradz zakończyło się wygraną gospodarzy 2-1. Niestety i tym razem zawodnicy naszej drużyny po dobrym początku spotkania i szybkim zdobyciu bramki stracili punkty. Przegrana w tej kolejce oznacza, że do wiosny Warta Działoszyn będzie zajmowała 14. miejsce w III ligowej tabeli.

• Warta Działoszyn: Cieślak Andrzej, Kurpiewski Piotr (62′ Cukiernik Dominik), Grzywiński Witold [ż], Stasiak Michał, Bąkowicz Łukasz, Nowacki Michał (56′ Porochnicki Arkadiusz), Lisowski Daniel, Zawieja Damian, Kukulski Krzysztof, Marchewka Paweł (72′ Nagielski Jakub), Stępień Mateusz [ż]
  • Warta Sieradz: Adamek Kamil [ż], Kobierski Piotr, Krymarys Patryk, Nawrocki Piotr, Sosnowski Przemysław, Jezierski Kacper [ż] (82′ Narożnik Bartosz), Wałęski Marcin, Stasiak Bartłomiej (65′ Pluta Kamil), Szyc Jarosław [ż], Bogdan Michał, Kobierski Marcin

[ż] – żółta kartka

Podopieczni Grzegorza Bodnara zdobyli jeden punkt w meczu 16. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej przeciwko Pelikanowi Łowicz. Przez większość pierwszej połowy gospodarze kontrolowali sytuacje na boisku, a w 26 minucie piłkę w siatce umieścił Daniel Lisowski. Goście po stracie bramki starali się jednak odrobić straty. Ich ambitna gra przyniosła efekt w 73 minucie, kiedy to po strzale Daniela Bończaka wynik spotkania zmienił się na 1-1 i utrzymał do końcowego gwizdka sędziego.

• Warta Działoszyn: Cieślak Andrzej, Kurpiewski Piotr (83′ Nowacki Michał), Grzywiński Witold, Stasiak Michał, Bąkowicz Łukasz, Porochnicki Arkadiusz (73′ Nagielski Jakub), Lisowski Daniel (61′ Bartoszek Paweł), Zawieja Damian, Kukulski Krzysztof, Marchewka Paweł, Stępień Mateusz
  • Pelikan Łowicz: Perzyna Przemysław, Kowalczyk Konrad, Nowak Marcin, Broniarek Bartosz, Żółtowski Michał, Parobczyk Rafał (46′ Adamczyk Michał), Gamla Michał, Bończak Daniel, Kiwała Szymon (46′ Kowalczyk Robert), Kosiorek Damian, Czarnecki Bartłomiej (67′ Fabijański Michał)

W meczu 15. kolejki Warta Działoszyn rozgrywała wyjazdowe spotkanie z Legią II Warszawa, w składzie której można było znaleźć pięciu zawodników pierwszego składu. Obie drużyny od pierwszych minut szukali sposobu na pokonanie bramkarza drużyny przeciwnej, jednak zarówno goalkeeper Warty, jak i Legii nie dali sobie strzelić gola. Obraz gry zmienił się w 71 minucie spotkania, kiedy to Michał Kopczyński strzelił pierwszą bramkę dla Legii. Trzy minuty później było już 2-0. Autorem bramki został Konrad Michalak, a w ostatniej minucie spotkania na listę strzelców gospodarzy dopisał się jeszcze Michał Suchanek.

• Warta Działoszyn: Cieślak Andrzej, Lisowski Daniel, Stępień Mateusz, Stasiak Michał (76′ Nowacki Michał), Bąkowicz Łukasz, Porochnicki Arkadiusz (85′ Przezak Piotr), Kołodziejczyk Piotr, Zawieja Damian, Kukulski Krzysztof, Marchewka Paweł (76′ Kurpiewski Piotr), Dominik Cukiernik [ż] (71′ Nagielski Jakub)
  • Legia II Warszawa: Szumski Jakub, Szrek Jakub, Zawal Mateusz, Najemski Arkadiusz, Hołownia Mateusz, Żyro Michał (62′ Michalak Konrad), Kopczyński Michał, Urbański Bartłomiej (78′ Małachowski Adrian), Szczepański Miłosz (68′ Anczewski Kamil), Galić Branimir [ż] (46′ Suchanek Michał [ż]), Piech Arkadiusz