Warta Działoszyn lepsza od swojej imienniczki z Sieradza

Mecz 9. kolejki IV ligi łódzkiej przyciągnął na stadion w Działoszynie wielu sympatyków piłki nożnej. Przeciwnikiem miejscowej Warty była Warta z Sieradza, a dochód z biletów został przeznaczony dla kontuzjowanego kapitana Warty – Daniela Lisowskiego. Pierwsza połowa spotkania zapowiadała ciekawe widowisko, jednak na bramki trzeba było czekać aż do 54 minuty, kiedy to Łukasz Bąkowicz indywidualną akcję lewą stroną zakończył celnym strzałem i zmienił wynik spotkania. W 79 minucie było już 2-0, a strzelcem bramki został Paweł Marchewka. Dopiero po tym trafieniu przebudziła się sieradzka Warta, którą było stać jednak tylko na strzelenie honorowego gola za sprawą Wiktora Płanety na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Dzięki wygranej Warta Działoszyn zajęła pierwsze miejsce w tabeli, gdyż dotychczasowy lider, Omega Kleszczów, przegrał w Strykowie ze Zjednoczonymi 3-1 i oddał fotel lidera. Najbliższe spotkanie podopieczni Grzegorza Bodnara rozegrają w Piotrkowie Trybunalskim z miejscową Polonią.

Warta Działoszyn: Szymon Olkusz [ż], Piotr Kurpiewski [ż], Damian Zawieja (90′ Piotr Kołodziejczyk), Paweł Marchewka [ż], Dawid Stolarczyk, Łukasz Bąkowicz, Krzysztof Kukulski, Mateusz Stępień, Arkadiusz Porochnicki (75′ Paweł Bartoszek), Maciej Krysiak (88′ Dawid Magiera), Oskar Korbela

[ż] – żółta kartka

One thought on “Warta Działoszyn lepsza od swojej imienniczki z Sieradza

1. BRAWO WARTA -jest zwyciestwo i fotel lidera Oby tak zostalo do konca sezonu Dodac trzeba tez fajna frekwencje a wiadomo jak wazny byl dochod z biletow z tego meczu Ogromne brawa naleza sie tez Warcie Sieradz ktora przekazala 500 zl na rehabilitacje naszego kapitana Wspanialy gest i wielki szacunek Sieradz Ps. kapitanie nasz wracaj szybko na boisko