Warta Działoszyn remisuje z Łódzkim Klubem Sportowym

Mecz 12. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pomiędzy Wartą Działoszyn, a Łódzkim Klubem Sportowym zakończył się remisem 1-1. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, jednak w 13′ piłkę do własnej bramki posłał Mariusz Cichowlas. Dwadzieścia minut później zawodnicy z Łodzi doprowadzili do wyrównania. Po wrzutce z rzutu wolnego bramkarza Warty – Michała Różyckiego pokonał Adam Patora. W drugiej połowie gospodarze zaczęli odważniej atakować, jednak nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie podopiecznych Marka Chojnackiego grających w „10” od 69′ spotkania, kiedy to Darius Cibulskas otrzymał czerwoną kartkę.

• Warta Działoszyn: Różycki Michał, Lisowski Daniel, Stępień Mateusz, Stasiak Michał (74′ Cukiernik Dominik [ż]), Bąkowicz Łukasz (81′ Bartoszek Paweł), Porochnicki Arkadiusz, Zawieja Damian, Grzywiński Witold, Nowacki Michał (87′ Przezak Piotr), Marchewka Paweł, Nagielski Jakub (82′ Kurpiewski Piotr)
  • ŁKS Łódź: Kołba Michał, Szumer Oskar, Ślęzak Aleksander, Zimoń Marcin, Cibulskas Darius [cz], Kacela Marcin (64′ Dynel Łukasz), Cichowlas Mariusz, Ostalczyk Tomasz (78′ Terentjew Władysław), Golański Artur (72′ Filipiak Adrian), Sarafiński Dawid (36′ Serwaciński Rafał), Patora Adam

[ż] – żółta kartka, [cz] – czerwona kartka

2 thoughts on “Warta Działoszyn remisuje z Łódzkim Klubem Sportowym

1. Witam! Będzie pan w sobotę o 10:55 na meczu Juniorów Warty, pomiędzy lokalnym rywalem Zawiszą Pajęczno? Zagrają chłopaki z rocznika 1999-2000. Warta jest na 3 miejscu, a Zawisza na 4 (w Tabeli jest 8 drużyn). Jeżeli dałby pan radę przybyć na to spotkanie, z góry Dziękujemy!