Warta Działoszyn w dołku

Podopieczni Grzegorza Bodnara przegrali drugi mecz z rzędu. Po porażce 0-4 ze Zjednoczonymi Stryków, gracze Warty przegrali w derbach powiatu z Zawiszą Pajęczno przed własną publicznością 0-3. Bramki dla Zawiszy strzelali Daniel Szymczyk (34′), Krzysztof Łazowski (45′) oraz Dawid Szczepański (68′). W 65 minucie meczu rzutu karnego nie wykorzystał Arkadiusz Porochnicki. Po 24. kolejkach Warta Działoszyn zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli ze stratą 10 punktów do liderującej Warty Sieradz.

Warta Działoszyn 0-3 (0-2) Zawisza Pajęczno

Zawisza Pajęczno (bramki): Szymczyk Daniel (34′), Łazowski Krzysztof (45′), Szczepański Dawid (68′)

Zjednoczeni Stryków 4-0 (1-0) Warta Działoszyn

Zjednoczeni Stryków (bramki): Balcerek Sebastian (45′, 65′), Chmielewski Karol (50′), Pińkowski Marcin (75′)