Warta Działoszyn wygrywa, dwa gole Porochnickiego

Warta Działoszyn w ostatniej kolejce pokonała na własnym boisku zawodników z Andrespolii Wiśniowa Góra 4-0. Worek z bramkami otworzył Arkadiusz Porochnicki, który strzałem w środek bramki z rzutu karnego pokonał bramkarza gości. Kilka minut później cieszył się on z już z kolejnego trafienia, a przed przerwą piłkę do siatki posłał jeszcze Damian Zawieja oraz Oskar Korbela.

We wcześniejszym spotkaniu ligowym Warta Działoszyn wygrała 2-0 z Mechanikiem Radomsko po bramkach Łukasza BąkowiczaJakuba Nagielskiego. Po 22. kolejkach podopieczni Grzegorza Bodnara zajmują 2. miejsce w ligowej tabeli. Do liderującej imienniczki z Sieradza tracą 4 punkty.

Warta Działoszyn 4-0 (4-0) Andrespolia Wiśniowa Góra

Warta Działoszyn (bramki): Arkadiusz Porochnicki (13′ K, 19′), Zawieja Damian (28′), Korbela Oskar (41′)

Mechanik Radomsko 0-2 (0-1) Warta Działoszyn

Warta Działoszyn (bramki): Bąkowicz Łukasz (5′), Nagielski Jakub (86′)

Warta Działoszyn: Szymon Olkusz, Łukasz Bąkowicz [ż], Mateusz Stępień [ż], Piotr Kurpiewski, Dawid Stolarczyk, Mateusz Bąkowicz (39′ Krysiak Maciej), Krzysztof Kukulski [ż], Damian Zawieja (60′ Bartłomiej Sitkiewicz), Paweł Marchewka, Arkadiusz Porochnicki (70′ Jakub Nagielski [ż]), Oskar Korbela (85′ Dawid Magiera)