Warta Działoszyn wygrywa po dwóch bramkach Kukulskiego

Po dwóch bramkach Krzysztofa Kukulskiego Warta Działoszyn wygrała spotkanie 14. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Pierwsza połowa należała do wyrównanych. Zarówno jedna, jak i druga drużyna miała swoje okazje do zdobycia gola, jednak w 44 minucie to goście cieszyli się z prowadzenia po strzale Marka Lendziona. Po zmianie stron zawodnicy z Grodziska Mazowieckiego mogli już prowadzić 2-0, lecz Andrzej Cieślak nie dał strzelić sobie kolejnego gola. W 70 minucie Warta Działoszyn wykorzystała przyznany stały fragment gry. Do piłki podszedł Krzysztof Kukulski – specjalista od rzutów wolnych w naszej drużynie i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Pogoni. Osiem minut później było już 2-1. Zdobywcą gola także został Krzysztof Kukulski. Końcowe minuty były bardzo nerwowe zarówno dla gości, jak i gospodarzy, wynik nie uległ jednak zmianie i to Warta Działoszyn mogła cieszyć się z trzech punktów.

• Warta Działoszyn: Cieślak Andrzej, Lisowski Daniel, Stasiak Michał (62′ Cukiernik Dominik), Zawieja Damian [ż], Bąkowicz Łukasz, Marchewka Paweł [ż], Kołodziejczyk Piotr, Kukulski Krzysztof (90′ Bartoszek Paweł), Nowacki Michał (75′ Kurpiewski Piotr [ż]), Nagielski Jakub (46′ Porochnicki Arkadiusz), Stępień Mateusz
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki: Brudnicki Michał, Romanow Jewhen, Damjanow Welin, Lendzion Marek, Zakrzewski Sebastian [ż], Jaroń Damian (85′ Strzałkowski Michał), Kołaczek Jakub [ż], Olczak Sebastian, Gliński Mateusz [ż] (79′ Maślanka Piotr), Michalski Mateusz, Tataj Maciej

[ż] – żółta kartka, [cz] – czerwona kartka

4 thoughts on “Warta Działoszyn wygrywa po dwóch bramkach Kukulskiego

1. Dziękujemy, za przybycie na mecz Juniorów Warty’99 :) 4:0 – pięknie! Dzięki temu zajmujemy 3 miejsce na 8 drużyn w naszej lidze i pozostaniemy na tym miejscu aż do wiosny, mimo że mamy jeszcze jeden mecz do rozegrania na wyjeździe. Pozdrawiam!

1. Dwa dni temu było 1-1 z Pelikanem, więc to jeszcze nowsza informacja :) A gdybyś nie zauważył to wpis który komentujesz był dodany 28 października. Polecam częstsze odwiedzanie serwisu. Informacja dotycząca dwóch ostatnich meczy Warty będzie dzisiaj.