Warta wygrywa z Energią na wyjeździe

Warta Działoszyn pokonała w dzisiejszym spotkaniu Energię Kozienice i dopisała trzy punkty w ligowej tabeli. Wynik spotkania otworzył w 8 minucie Dominik Cukiernik, który pewnie wykorzystał dośrodkowanie Jakuba Nagielskiego. Niestety, radość naszych zawodników z prowadzenia nie trwała długo. Sześć minut później Eugeniusz Kołodziejczyk wykorzystał stały fragment gry i strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza Warty. Każda z drużyn chciała wygrać to spotkanie, jednak w drugie połowie jedynego gola, dającego trzy punkty, zdobyli podopieczni Grzegorza Bodnara. Strzelcem bramki z 68 minuty był Paweł Marchewka, a drugą asystę w meczu zaliczył Jakub Nagielski.

Kolejne spotkanie Warta Działoszyn rozegra na własnym stadionie 16 kwietnia o godz. 16:00 przeciwko Błękitnym Raciąż.