Wygrana Warty Działoszyn w meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Wczorajsze spotkanie w ramach 31. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej zakończyło się zwycięstwem Warty Działoszyn. Jedyną bramkę zdobył Dominik Cukiernik w 59 minucie. Minutę wcześniej czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy, Tomasz Kołodziejski. W pierwszej połowie spotkania obie drużyny były bliskie zdobycia gola, jednak piłka zamiast wpaść do bramki trafiała w słupek.

Przeciwnikiem Warty Działoszyn w kolejnym spotkaniu będzie Legia II Warszawa. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 28 maja o godzinie 17:30. Będzie to przedostatnie spotkanie naszej drużyny na własnym boisku w III lidze łódzko-mazowieckiej. Zapraszamy!