Wysoka przegrana Warty na inaugurację rozgrywek III ligi

Warta Działoszyn uległa na wyjeździe zespołowi Ursus Warszawa aż 6-1. Nic nie zapowiadało takiej katastrofy. Nasi zawodnicy w pierwszej części spotkania grali dobrze w obronie, a w 19 minucie zdobyli prowadzenie po golu Pawła Marchewki. Gospodarze doprowadzili jednak przed przerwą do wyrównania, a po zmianie stron praktycznie każdy błąd Warty został wykorzystany przez przeciwnika. Podopieczni Grzegorza Bodnara nieudanie rozpoczęli rundę wiosenną i walka o utrzymanie będzie coraz trudniejsza, tym bardziej, że aż jedenaście zespołów pożegna się w tym roku z III ligą łódzko-mazowiecką.

• Ursus Warszawa: Dominik Pusek, Jakub Kabala, Grzegorz Skowroński, Adrian Zawadka, Rafał Zaborowski [ż], Mateusz Muszyński (62′ Michał Ambrozik), Krzysztof Cegiełka (82′ Karol Stachowiak), Piotr Ćwik [ż], Patryk Kamiński, Mateusz Baranowski (71′ Piotr Jedlikowski), Arkadiusz Ciach (77′ Krzysztof Pikus);
  • Warta Działoszyn: Michał Różycki, Daniel Lisowski, Krystian Stolarczyk, Mateusz Stępień [ż], Paweł Bartoszek (63′ Jakub Nagielski), Arkadiusz Porochnicki (82′ Dawid Magiera), Michał Stasiak (69′ Piotr Kurpiewski), Damian Zawieja, Krzysztof Kukulski, Paweł Marchewka, Dominik Cukiernik (88′ Dawid Stolarczyk).