Kolejna wygrana Warty Działoszyn

Wynikiem 1-0 zakończyło się wczorajsze spotkanie pomiędzy Wartą Działoszyn, a Orłem Nieborów. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił z rzutu karnego Dariusz Walęciak w 28 minucie meczu. Gospodarze kończyli dzisiejsze spotkanie w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą otrzymał za dwie żółte Michał Nowacki na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Świętująca 6 kwietnia swoje 50-lecie istnienia drużyna Warty zajmuje nadal drugie miejsce w lidze ze stratą jednego punktu do lidera. Dzięki wygranej podopiecznych Grzegorza Bodnara przewaga nad trzecim zespołem – Zawiszą Rzgów wzrosła do 7 punktów. Drużyna ta ma jednak do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie 20. kolejki odwołane z powodu złego stanu boiska.

• Warta Działoszyn: Cieślak – Bąkowicz, Grzywiński, Stępień, Bartoszek – Walęciak, Karoń, Ciecierski (65′ Czyż), Kurpiewski (50′ Pęciak), Nagielski [ż] (89′ Kurpet) – Nowacki [c]