Przegrana z Błękitnymi Raciąż na własnym boisku

Przegraną Warty Działoszyn zakończyło się spotkanie 24. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Przed własną publicznością podopieczni Grzegorza Bodnara ulegli Błękitnym Raciąż 2-5. Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wyniku. Nasza drużyna wyszła na prowadzenie w 16 minucie po golu Dominika Cukiernika i miała wiele szans na podwyższenie wyniku, lecz to goście tuż przed przerwą doprowadzili do wyrównania, a po zmianie stron prowadzili już 2-1. Zawodnicy Warty odrobili jednak stratę w 63 minucie. Drugie trafienie w spotkaniu zaliczył Dominik Cukiernik. Niestety, od tego momentu gole zdobywali wyłącznie Błękitni.

• Warta Działoszyn: Andrzej Cieślak, Daniel Lisowski (26′ Jakub Nagielski [ż]), Paweł Bartoszek, Mateusz Stępień, Paweł Majchrowski, Arkadiusz Porochnicki (52′ Michał Nowacki), Michał Stasiak (77′ Dawid Stolarczyk), Damian Zawieja (62′ Krzysztof Kukulski), Piotr Kurpiewski [ż], Paweł Marchewka [ż], Dominik Cukiernik
  • Błękitni Raciąż: Dawid Kręt, Dariusz Gorczyczewski [ż], Adrian Bieńkowski, Adrian Pluta, Paweł Nowotka, Daniel Mitura, Dawid Klepczyński (85′ Dawid Dębkowski), Krystian Pomorski (65′ Adam Radwański), Tomasz Grudzień, Tomasz Kamiński [ż] (66′ Damian Szczepański), Kamil Majkowski (75′ Piotr Paczkowski)