Warta Działoszyn przegrywa 2-1 z Pilicą Białobrzegi

Warta Działoszyn przegrała 2-1 wyjazdowe spotkanie z Pilicą Białobrzegi. Na początku meczu stroną dominującą byli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie w 21 minucie. Maciej Filipowicz nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem naszego bramkarza i umieścił piłkę w siatce. Po kolejnych 10 minutach było już 2-0. Marcin Rawski oddał strzał z dystansu w same okienko i piłka po raz kolejny znalazła się w naszej bramce. Zawodnicy Warty Działoszyn po stracie drugiego gola zaczęli odważniej atakować. W końcówce pierwszej połowy powinni zdobyć kontaktową bramkę, lecz nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Od początku drugiej połowy podopieczni Grzegorza Bodnara częściej atakowali, jednak dopiero w 67 minucie bramkę dla naszej drużyny zdobył Daniel Lisowski. Losy spotkania mógł odmienić Damian Zawieja, jednak oba jego strzały otarły się o poprzeczkę bramki przeciwnika. Pomimo licznych prób zawodników Warty Działoszyn wynik do końca spotkania nie uległ zmianie i trzy punkty trafiły do Pilicy Białobrzegi.