Warta Działoszyn wygrywa w Derbach Powiatu 3-1!

Dzisiejsze „Derby Powiatu” przyciągnęły na stadion miejski w Działoszynie wielu kibiców oraz mieszkańców obu grających drużyn. Mecz rozpoczął się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Od pierwszych minut spotkanie było niezwykle wyrównane, oba zespoły grały na podobnym poziomie. Wynik meczu otworzył w 12 minucie Krzysztof Kukulski, który pokonał bramkarza gości z rzutu wolnego. Na odpowiedź drużyny Zawiszy Pajęczno czekaliśmy tylko dziesięć minut. Do wyrównania doprowadził Daniel Dymek. Końcówka pierwszej połowy i większa część drugiej przypominała wyrównany początek spotkania. Ciężko było przewidzieć kto wygra ten mecz. Obie drużyny miały bardzo mało sytuacji bramkowych. Oddano zaledwie kilka strzałów, jednak piłka nie zmierzała w kierunku bramki. Wszystko zmieniło się w 88 minucie. Gola dla Warty Działoszyn zdobył Daniel Karoń, a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik spotkania na 3-1 ustalił Paweł Pęciak. Dzięki dzisiejszej wygranej Warta Działoszyn wróciła na 2. miejsce w grupie.