Wygrana Warty Działoszyn na rozpoczęcie nowego sezonu

Warta Działoszyn wygrała wyjazdowe spotkanie w ramach 1. kolejki IV ligi w grupie łódzkiej. Rywalem podopiecznych Grzegorza Bodnara była Pilica Przedbórz. Jedyną bramkę zdobył w 62 minucie Arkadiusz Porochnicki. W porównaniu do ubiegłego sezonu w pierwszym składzie pojawiło się trzech nowych zawodników. Pomiędzy słupkami stanął Szymon Olkusz, który w poprzednim sezonie bronił barw Gal Gazu Galewice. W polu znaleźli się: Maciej Krysiak (LZS Łaszew) oraz Oskar Korbela (Victoria Częstochowa). Na ostatnie minuty meczu wbiegł również Bartłomiej Pałyga (MKS Myszków). Kolejny mecz nasza drużyna rozegra przed własną publicznością w sobotę o godzinie 17:30. Zapraszamy!

Warta Działoszyn: Szymon Olkusz, Łukasz Bąkowicz, Krzysztof Kukulski (87′ Damian Zawieja), Piotr Kurpiewski, Daniel Lisowski, Dawid Stolarczyk, Paweł Marchewka [ż], Arkadiusz Porochnicki (82′ Paweł Bartoszek [ż]), Maciej Krysiak (86′ Dawid Magiera), Jakub Nagielski (89′ Bartłomiej Pałyga), Oskar Korbela